Featured Image

collega’s

Collega's

Zutphen

parkinson reuma dementie
Ineke van Wijngaarden
inekevanwijn@yahoo.com

Borne, Zwolle, Apeldoorn

Dans naar Balans
Wilma Vreeling
wilma@studyopi.nl 
www.studyopi.nl 

Arnhem Nijmegen Ede

Kadans beweegt
Natalie Lewin
info@kadansbeweegt.nl 
kadansbeweegt.nl

Tilburg, Oisterwijk, Vught, Den Bosch, Best, Amsterdam

Switch2Move
Andrew Greenwood
andrew@switch2move.com
switch2move.com

Den Helder, Schoorl, Egmond aan den Hoef, Soest, Bergen NH

Dans wat je kan
Saskia van der Kreke
saskia@vanderkreke.nl
danswatjekan.nl

Venray, Boxmeer, Gemert

Dansend in Balans
Gerty Jansen
info@dansendinbalans.nl
dansendinbalans.nl

Nijmegen, Wijchen

Dare to Move
Marije Toussaint 
info@daretomove.nl
daretomove.nl

Aalten

dementie, geriatrie, LVB
Audrey Veldkamp
audrey@dans-kracht.nl
dans-kracht.nl

Amsterdam, Hoorn

ReDiscoverMe
Damar Lamers
info@rediscoverme.nl
rediscoverme.nl

Alkmaar, Hoorn, Zaandam

Meer Dan Dans
Saskia Vroom
info@meerdandans.nl
meerdandans.nl

Breda, Teteringen

Plexus Yoga • Pilates • Dans
Paulinka Schrooten
info@dbcplexus.nl
dbcplexus.nl

Eindhoven, Tilburg, Bladel, Oisterwijk

DansLouise.R
Louise Rutten
louise.rutten@hotmail.nl

Friesland

Dans op recept
stichting Parkinson in beweging
parkinsoninbeweging.nl

Helmond

Drama en dans bewegingstherapieën
Christel Koolen
christelkoolen@upcmail.nl

Rotterdam (Scapino)

Move well
Annemarie Labinjo
info@1stmove.nl
1stmove.nl

Amsterdam, Den Haag, Haarlem, Utrecht, Oegstgeest, Leiden

DansPark
danspark.org

 

Weert (Rick)

Dansend in balans
Sandra Höpfner-Buchnitzki
s.h.buchnitzki@gnx.net

Dordrecht

Los in dans en adem
Saskia Hanewinkel
info@losindansenadem.com

Lelystad, Dronten

ZitDans
Moniek Goffree
dekubuslelystad.nl

meerpaal.nl